تبلیغات
نجاتگر زندگی
  • تازه ترین مطالب:
آخرین مطالب
حریق گسترده در بلوار توس مشهد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد ؛ این حادثه که حوالی ساعت 19 امروز پنجشنبه، بیست و پنجم تیرماه 94 به دنبال آتش سوزی در یک کارگاه تولید مبلمان در بلوار توس، روستای الوند اتفاق افتاد ؛ خسارت مالی گسترده ای بر جای گذاشت .

در پی درخواست کمک از سامانه 125 ، ستاد فرماندهی اتش نشانی مشهد بلافاصله بیش از 60 آتش نشان از 13 ایستگاه را به همراه 22 خودروی اطفاء حریق ، به محل حادثه اعزام نمود .

مدیر منطقه یک عملیات اتش نشانی مشهد در تشریح جرئیات این خبر بیان کرد : با توجه به مسکونی و تجاری بودن بافت محل و نیز وجود اقلام قابل اشتعال و سریع الاشتعال ، این حادثه از حساسیت بالایی برخورداربود .

آتش پاد سوم " مهدی رضایی " با اشاره به مساحت تقریبی هزار متری این کارگاه ، تصریح کرد: با توجه به نبودن کارگران و مالک در محل حادثه و تاخیر در اطلاع رسانی رخداد این آتش سوزی به سامانه 125، آتش به سرعت گسترش پیدا کرده بود و هر لحظه امکان داشت به کل کارگاه و انبار مواد شوینده و اماکن مسکونی مجاور آن نیز سرایت کند .

وی با بیان اینکه آتش نشانان با حضور در محل حادثه بی درنگ اقدام به مهار و جلوگیری از سرایت آتش پیش از گسترش به دیگر قسمت های کارگاه، انبار و اماکن مسکونی مجاور پرداختند، در خصوص خسارات ناشی از این حادثه اظهار داشت: خوشبختانه این حادثه مصدوم نداشت و تنها موجب بر جای ماندن خسارت مالی گسترده ای شد.
شایان ذکر می باشد عملیات کاوش تا هم اکنون ادامه دارد.


طبقه بندی: خبری،
 جمعه 26 تیر 1394  06:35 ب.ظ    مصطفی خدارامی